Передові технології та сервіс:обличчя сучасної стоматології

 


Досягнення найкращого результату лікування,безпека  та комфорт перебування пацієнтів в клініці є основною метою роботи стоматологічного центра Olanko dental Studio вже на протязі 20 ти років існування!

Наш стоматологічний центр безперечно може називатися стоматологічним закладом повного циклу,який має сильну команду лікарів та найсучасніше діагностічне обладнанняБезперервне вдосконалення наших спеціалістів та оновлення матеріально-технічної бази,це пріорітетні напрямки розвитку.

Ми приділяємо значну увагу якості перебування наших пацієнтів в стінах стоматологічного центра та підтримку за межами клініки в період лікування завдяки чіткому, регулярному моніторінгу стану наших клієнтів адміністраторами та лікарями. 

Одним з вагомих досягнень останніх років стало впроваджеення цифрових технологій в повсякденну практику центру, тому така складна процедура як зубна імплантація (вживлення імпланту)стала точною, максимально безпечною та комфортною, такий результат досягається попереднім віртуальним плануванням положення імплантату в кістці та виготовленням навігаційного шаблону (спеціальної направляючої накладки) для встановлення імпланту без похибки.

 

Для пацієнтів, які бажають отримати максимальний комфорт під час складних та довготривалих стоматологічних маніпуляцій, таких як видалення восьмих зубів (зубів мудрості), кісткова пластика,встановлення зубних імплантів та інші процедури, ми пропонуємо сучасну процедуру лікування зубів в станімедікаментозного сну.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар