На Оболоні відеореєстратор зафіксував поліцейське свавілля

 Правоохоронець намагався уникнути відповідальності за свої дії.


Днями в Оболонському районі Києва інспектор патрульної поліції Тугай В.М., скориставшись відсутністю водія, без будь-яких на те причин, підійшов до припаркованого автомобіля, і відламав передню підномерну рамку. Хуліганський вчинок Туга був зафіксований відеореєстратором, а також власниками припаркованого автомобіля.

Відео можна подивитись ТУТ.

Для уникнення відповідальності за скоєні хуліганські дії, Тугай безпричинно почав вимагати у власника автомобіля документи для встановлення особи, аргументуючи своє прохання тим, що той «підозріла особа», після чого застосував наручники.

«Після прибуття на місце активістів на підтримку водія, Тугай викликав два додаткових екіпажі патрульної поліції, в т.ч. і командира 4-го батальйону на прізвище Чорний. Якими була розроблена версія про, нібито, порушення водієм ПДР. Як доказ вигаданого правопорушення був використаний рапорт Туга», - повідомляється у групі «Оболонський район Києва».

За інформацією свідків, у підсумку, без розгляду справи та під керівництвом зам.командира Костюкова, поліцейська Голуб склала постанову на власника пошкодженого автомобіля за вигадане порушення ПДР. При цьому поліцейські всіх трьох екіпажів відмовилися приймати від водія заяву на свого колегу Туга за вчинені ним хуліганські дії, навіть після надання відео доказів його неправомірних дій.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар