Як обрати лавку для відпочинку і не помилитися

Як обрати лавку для відпочинку і не помилитися


При виборі садової лавки для дачі або заміського будинку необхідно звертатися увага на такі деталі, як стильове оформлення, конструктивні особливості і матеріал. Садова меблі, перш за все, призначена для облагородження прибудинкової території. Тому вона повинна органічно вписуватися в існуюче простір. На сьогодні найпопулярнішим матеріалом для лавок стає бетон, оскільки  саме з бетону можна виговити найрізноманітніші форми та фактури.

Отже, для облаштування території використовуються лавочки, які доповнюють створене архітектурне середовище, виконують роль зручного та функціонального елемента ландшафту.

Найпопулярнішими є прямі лавки. Вони відносяться до класичного типу, часто встановлюються в парках, міських зонах відпочинку. Круглі лавки підходять для установки навколо стовбура дерева. Добре вписуються в інтер'єр присадибних господарств. Вигнуті – гармонійно виглядають в квіткових садах.

Та, мабуть, найвірнішим рішенням при виборі лавки буде звернення до представника виробника лавки, який розповість і як необхідно монтувати лавку, і скільки вона вам слугуватиме, і для чого вона розроблялася.

 

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар