Київ потерпає від щурів

 

Більше тисячі звернень що до дератизації.

З початку року в Контактному центрі 15-51 зареєстрували більше тисячі звернень що до дератизації. Кияни і в приватних розмовах часто скаржаться на сусідство зі щурами.

«Якщо ви помітили щурів у під’їзді, підвалі або біля будинку, треба піти до ЖЕКу і написати заяву з вимогою провести дератизацію. Якщо пройшов час і нічого не відбувається, а щури все ще ваші сусіди – телефонуйте до «1551» і залишайте звернення», – порадили у контактному центрі.

Містянам нагадали, що українське законодавство зобов’язує юридичних осіб, незалежно від форм власності, та громадян проводити профілактику та інші заходи з метою недопущення розмноження гризунів (Закон України «Про забезпечення захисту населення від інфекційних хвороб»).

А, відповідно до розпорядження КМДА «Про впорядкування надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Києві», до складу послуг ЖЕКу включені роботи по проведенню дератизації в житлових будинках.

Дератизацію проводять у місцях загального користування та підвалах за графіком, який узгоджують з підрядною організацією у міру необхідності, але не рідше 2-х разів на рік.НОВОСТИ СОЛОМЕНСКОГО РАЙОНА КИЕВА


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар