На Оболоні чоловік напав з ножем на рятувальників, що ловили качок

 Пригода сталася на озері Біле.В Оболонському районі столиці п’яний чоловік напав на Команду порятунку тварин та знищив їх човен. Як повідомляє УНН, на озері Білому невідомо звідки взялася зграя огарів з підрізаними крилами. Одна качка була поранена, і її госпіталізували. Пошуки власника качок ні до чого не привели. Було вирішено перевезти їх в Межигір’я, але при спробі вилову кілька жителів почали протестувати, нецензурно виражатися і кидатися камінням в рятувальників, після чого операція була згорнута.

Досягли консенсусу між собою жителі тільки вдень 24 жовтня. За їх спільним рішенням, качок слід переправити не в Межигір’я, а в Київський зоопарк. Отримавши дозвіл від жителів на проведення робіт, рятувальники почали відловлювати огарів. Аж раптом на них напав агресивний чоловік з ножем, який вискочив з темряви і встиг нанести удар. На щастя, ніж потрапив не в рятівницю, а у човен, та бробив його наскрізь. Люди не постраждали

Відзначається, що поліція приїхала тільки через 40 хвилин після нападу.

«Ніж знайшли в кущах. Як будуть класифіковані дії людини, вирішить слідство. На момент скоєння нападу він перебував в стані алкогольного сп’яніння, і ймовірно, не повністю віддавав звіт про свої вчинки», — йдеться в повідомленні.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар