В Оболонському районі правоохоронці виявили заклад, де неповнолітнім продавали алкоголь

 

Штраф платитимуть і власник, і продавчиня.

 


Співробітники ювенальної превенції Головного та районного управлінь поліції регулярно здійснюють перевірки торгових закладів щодо недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Правоохоронці розміщують тематичні наліпки з нагадуванням про те, що відвідувачам до 18 років здійснювати продаж таких товарів заборонено.

Так, днями правоохоронці виявили в Оболонському районі заклад, де неповнолітнім продавали алкоголь.На продавця магазину склали адміністративний протокол. Наразі правопорушниці загрожує штраф.«На жаль не всі співробітники магазинів сумлінно ставляться до своїх обов'язків. Тому ми регулярно проводимо подібні рейди, щоб такі правопорушення повністю виключити. Ми вдячні громадянам, які повідомляють правоохоронцям про факти продажу алкоголю неповнолітнім, це допомагає нам оперативно реагувати на порушення», - зазначив начальник сектору ювенальної превенції Оболонського управління поліції Володимир Моргуненко.

Нагадаємо, за порушення правил торгівлі чинним законодавством передбачена адміністративна відповідальність за ст. 156 (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП. Штраф платить власник або адміністрація магазину і продавець, який безпосередньо продав заборонений товар підліткам.

Відділ комунікації поліції Києва

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар