Розпочато будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної

 Довжина конструкції складатиме 164 метри. На офіційному порталі Києва показали, як виглядатиме пішохідний міст з Оболонської набережної на Оболонський острів. Сьогодні мер столиці Віталій Кличко перевірив початок робіт на об'єкті та розповів, що завершення будівництва планується вже в середині 2021 року.

За інформацією ProfiDOM, ширина моста буде 4 м, а довжина - 164 м. Він буде мати три прольоти і спиратися на чотири опори, дві з яких розмістять в протоці. За словами Кличка, міст матиме цікавий архітектурний вигляд: він буде підсвічений у вечірній і нічний час. Його також зроблять комфортним для пересування маломобільних груп населення. На мосту та прилеглій території встановлять відеоспостереження для безпеки киян та гостей столиці.

«Здійснимо також благоустрій на острові. З мінімальним втручанням в природний ландшафт. Облаштуємо там зону для купання. Щоб у киян було більше чудових місць для відпочинку. Важливо, що пішохідний міст не буде заважати проходу маломірних суден в затоку Оболонь», - сказав мер Києва.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар