Як обрати якісний квітник

 

Як обрати якісний квітник

 

 У всіх людей, без винятку, є  бажання оточувати себе красою природи. А що може бути гарнішим за квіти та декоративні рослини. Кімнатні квіти на підвіконні, декоративні рослини у вазонах вдовж тротуарів та входів в офіси та магазини.  Та у яку ємність їх висадити, щоб вони росли, квітли не засохли?..

Металеві – навіть не варто розглядати – починають іржавіти вже через декілька тижнів, а в окремих випадках навіть через декілька днів. Дерев’яні ємності – хоча й екологічні – пропускають вологу та гниють і протримаються, щонайбільше – півтора – два роки. Пластикові вазони дуже крихкі та після першої зими розтріскуються. Залишаються лише бетонні квітники. Проте є декілька найважливіших показників, що відрізняють якісні квітники.

По-перше клас бетону – він має бути надвисокий – С30/35. З такого бетону зазвичай виготовляють мости.  Якщо виробник використовує менший клас бетону – такий виріб слугуватиме вам не довше за дерев’яний.

По-друге – чим покритий бетон. Бетонні квітники маєть бути або взагалі не фарбованими (кольоровий бетон на сьогодні буває найрізноманітніших кольорів та насиченості), або пофарбований спеціальною зносостійкою фарбою для бетону (вона ніколи не буде лущитися).

Третій фактор і, мабуть, найголовніший – зовняшний вигляд та зручність обслуговування. Мабуть тут коментарі будуть зайві. Квітник має легко митися, чиститися та обов’язково має подобатися.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар