Охоронці супермаркету на Оболоні побили чоловіка через підозру у крадіжці

 За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження.



В Оболонському районі Києва охоронці супермаркету побили покупця, так як запідозрили його у крадіжці. Про цей випадок потерпілий Юрій Солоха написав у Facebook.

«Я зайшов купити молоко. Взяв молоко, підійшов на касу, оплатив і забрав решту. Мене за спиною покликали фразою «молодий чоловіче». Коли я повернувся, ззаду підбігли ще три людини і заламали мені руки, і один з цих людей зробив підсічку за ногу і штовхнули мене так, що я впав обличчям на підлогу. Один з цих людей присів біля мене з лівого боку і поклав мою ліву руку долонею вгору собі на коліно з погрозами зламати руку, якщо я буду чинити опір», — розповів чоловік.

Юрія звинуватили в тому, що він вкрав вершкове масло. Охоронці сказали, що у них є відео, яке доводить факт крадіжки. Пізніше з'ясувалося, що охорона помилилася.

В Оболонському управлінні поліції Києва ТСН.ua підтвердили факт побиття чоловіка охоронцями супермаркету і додали, що відкрили кримінальне провадження.

«Охоронці супермаркету затримали чоловіка, бо їм здалося, що він схожий на підозрюваного, який нещодавно здійснив крадіжку. Вони його затримали, застосувавши силу, а коли у кімнаті охорони подивилися відео, зрозуміли, що то різні люди, і відпустили його. Чоловік прийшов до поліції і написав заяву про побиття. Поліція відкрила провадження за статтею 125 КК України — це легкі тілесні ушкодження», — розповіла пресофіцерка Оболонського управління поліції Києва Діана Шутько.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар