На Оболоні збудують муніципальний хаб

 Наразі вже розпочалося облаштування приміщення.Київська міська влада планує відкрити в Оболонському районі столиці муніципальний відкритий громадський простір. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Навіть в умовах карантину хаб виявився необхідним для представників громадськості. Він став додатковим засобом розширення можливостей громади. Тому ми вирішили запровадити таку практику діалогових майданчиків і в районах. Першим стане Оболонський район столиці, де вже приступили до облаштування приміщення. Впевнена, що найближчими роками районні відкриті простори стануть платформою для співпраці зацікавлених у розвитку міста та району. А міська влада завжди підтримає локальні ініціативи і вже зараз, крім «даху над головою», пропонує та надає активним громадянам та організаціям юридичну, фінансову та експертну допомогу», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що на базі таких районних громадських просторів відбуватимуться обговорення міських політик, громадські консультації та інша громадська активність. На її думку, такі соціальні ініціативи підсилять можливості спільного планування та управління містом.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар