В столиці демонтували 36 тисяч шин, що «прикрашали» двори - сайт Оболонського району

 Їх вже передали на утилізацію.За вказівкою мера столиці Віталія Кличка районні держадміністрації Києва демонтували понад 36 тисяч автомобільних шин із прибудинкових територій багатоповерхівок, повідомляє Darnytskyi.kiev.ua з посиланням на Радіо Свобода.

РДА було доручено очистити території районів міста від сторонніх предметів. Зокрема, йдеться про шини, частини бордюрного каменю, уламки залізобетонних урн, які надалі заборонено використовувати у благоустрої.

Деякі райони вже виконали доручення та передали шини на утилізацію підприємствам, із якими підписано договори, та які мають на це спеціальну ліцензію. Серед лідерів за кількістю – Святошинська РДА, де прибрано понад 14 тисяч шин, починаючи з початку року.

Низка ж РДА не навела кількості прибраних шин та повідомила, що не має підписаних договорів із підприємствами для утилізації цих відходів, які подекуди часто використовують для створення своєрідних арт-об’єктів у дворах житлових будинків. Зокрема, йдеться про Дарницьку та Солом’янську РДА.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар