Ремонт квартир та дизайн інтер'єрів від компанії «РКК»


Життя в стані постійного ремонту солодким не назвати. По-перше, звикнути до дискомфорту від щоденного шуму, бруду та присутності сторонніх людей в оселі майже неможливо. По-друге, чим довше продовжується ремонт, тим більша вірогідність того, що закінчивши його в останній кімнаті, настане час знов оновлювати першу… Розірвати це замкнуте коло можна лише в один спосіб: одразу замовивши послугу у професіоналів.

Тільки злагоджена робота команди будівельників, дизайнерів і майстрів з ремонту дозволить виконати заплановане якісно та вчасно. Найскладніше завдання - знайти та скооперувати усіх фахівців в одному місці, в один час. І з цим ми готові вам допомогти!

Будівельна компанія «РКК» - один з лідерів українського будівельного ринку. Серед її працівників - виключно професійні майстри з досвідом роботи від 7 років! Високий рівень підготовки фахівців; якісне, сучасне обладнання та навички професійної організації будівельного процесу гарантують бездоганний результат з суворим дотриманням термінів виконання роботи.

Компанія пропонує наступні послуги:
  • Будівельні роботи
  • Перепланування квартири
  • Дизайн інтер’єру
  • Ремонт квартири «під ключ»
  • Косметичний ремонт
  • Ремонт в новобудовіПо завершенню ремонту замовник отримує не лише оновлену оселю, а й гарантію на виконані роботи від 1 року та післягарантійне обслуговування 24 години на добу!

Телефонуйте: (067) 348-51-52; (093) 348-51-52; (095) 348-51-52.

Наша адреса: м. Київ, вул..Круглоуніверситетська 3-5, оф. 33.

Наш сайт - https://www.remont-kvartir-kiev.com.ua/.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар