Жорсткий карантин в Києві продовжено - сайт Оболонського району

  Обмеження «червоної зони» діятимуть до 30 квітня.Сьогодні, 14 квітня, Київська комісія з ТЕБ та НС на засіданні продовжила жорсткий карантин у Києві на два тижні – до 30 квітня 2021 року. Про це на онлайн-брифінгу повідомив мер столиці Віталій Кличко. Він зазначив, що це необхідно, оскільки медична система не впорається з кількістю хворих, а смертей буде ще більше, пише Darnytskyi.kiev.ua.

«До 30 квітня в місті діятимуть раніше запроваджені обмеження. Залишаються закритими всі школи та дитячі садочки, увесь громадський транспорт - наземний та метро працюватимуть виключно за перепустками, заклади громадського харчування працюватимуть тільки на виніс і доставку. Не працюють продуктові ярмарки. У нас немає іншого вибору. Інакше медична система не впорається з такою кількістю хворих. Інакше смертей буде ще більше», - наголосив Кличко.

Крім того, він заявив, що керівники установ, підприємств та закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу, або, кому можливо, надати відпустки.


Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар