У київських школах запровадять нову систему сигналізації - сайт Оболонського району

  «Тривожні кнопки» вже є в усіх школах столиці.В київських школах незабаром впровадять нову систему сигналізації. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Валентин Мондриївський, пише Darnytskyi.kiev.ua.

«Світова практика показує, що там, де безпеці в закладах освіти приділяють мало уваги, збільшуються трагічні випадки. Безпека наших дітей — у пріоритеті. Тому ми оснастили кожен заклад освіти столиці охоронно-тривожною сигналізацією та камерами відеоспостереження. Приміщення ж знаходяться під охороною відповідальних осіб, які не пропускають сторонніх. Окрім того, територіях деяких шкіл, де найчастіше фіксують випадки порушення громадського порядку, додатково патрулює муніципальна охорона. У планах — розширити зону патрулювання на всі заклади міста», - написав посадовець.

За словами Мондриївського, наразі влада працює над впровадженням нової автоматизованої системи сигналізації з датчиками руху, яка унеможливить несанкціонований доступ до закладів освіти, зокрема, у нічний та позаробочий час.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар