Новорічні та різдвяні урочистості, семінари, тімбілдинги, ретріти, збори та турніри - кращі умови для групових заходів в «Хвилі»!

 


 

Наближається День Святого Миколая, за ним Різдвяні та Новорічні свята і вже час думати де колективом весело та яскраво це відсвяткувати? Ви відчуваєте, що команда розбалансувалась і потрібно згуртувати колектив за допомогою веселого тимбілдингу?  З'явилися нові завдання, що вимагають навчання і потрібен недорогий, але відповідний параметрам конференц-зал для семінару? А потім поплавати в басейні і колективом поїсти шашличка, може навіть з ночівлею? А якщо з ночівлею, то в неділю з ранку, кому - гідромасажні процедури, а кому кисневий коктейль або відновлювальні процедури та кріосауна, щоб в понеділок на роботі був як "огірочок"?

Є рішення - це база відпочинку санаторного типу "Хвиля"!

Оптимальні умови для групових бюджетних заходів - розміщення туристичних груп від 10 до 250 чоловік, організація і проведення навчальних семінарів, конференцій, тімбілдінга, спортивні змагання і збори, фестивалі, весілля, ювілеї та корпоративи - все це надасть вам Хвиля комфортно і недорого. В середньому близько 700 гривень становлять добові витрати на одного учасника групових заходів, включаючи харчування, проживання і деякі активності і процедури. Детальніше на сайті  hvilya.kiev.ua

Новорічні та різдвяні урочистості, семінари, тімбілдинги, ретріти, збори та турніри - кращі умови для групових заходів в «Хвилі»!, фото-1

 Приїжджайте! І ви станете нашим постійним партнером! Наші переваги - близькість до Києва, але самітність від найближчих сусідів не менше двох кілометрів. Доступні ціни на послуги при гостинному сервісі. Тверда відповідність заявленому бюджетному рівню і санітарно-організаційним вимогам і нормативам.

Великий досвід проведення всіх перерахованих вище заходів при підтверджених позитивних відгуках і подяках. 600 м.кв. якісного покриття спортивного залу, 64 стандартних 4х місні номери і 10 номерів підвищеної комфортності, конференцзали на 100 і на 30 осіб, кінозал на 160 чоловік, банкетний зал 300 м.кв., великий басейн з вишкою для стрибків, сауна фінська та інфрачервона, кріосауна, масажист , гідро і аеромасажні ванни, душ Шарко, п'ять гектар територія хвойного і листяного лісу з альтанками та майданчиками активностей, мотузковий парк, катання на квадроциклах, відеоспостереження, своя служба безпеки і бездротовий інтернет в будівлі.

Новорічні та різдвяні урочистості, семінари, тімбілдинги, ретріти, збори та турніри - кращі умови для групових заходів в «Хвилі»!, фото-2

За попередньою домовленістю можемо організувати івенти будь-якої складності - від ігор в пейнтбол та лазертаг до польотів на легкомоторних літаках. Запрошення Діда Мороза та Снігуроньки, організація виступів широко відомих і поки що невідомих артистів та творчих колективів – на будь-який бюджет! 

Наші контакти - телефони 067 4849949067 4849948044 2020217, сайт http://hvilya.kiev.ua/ а з нього є перехід на фейсбук.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар