Відстороненим від роботи українцям не платитимуть лікарняні - сайт Оболонського району

  Вже з понеділка держслужбовці що не мають щеплення від СOVID-19, будуть відсторонені від роботи. Як повідомили у Фонді соціального страхування, допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову від щеплення проти COVID-19. Виплата не здійснюватиметься за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків, пише Sviatoshynskyi.com.ua.

Нагадаємо, згідно наказу МОЗ від 04.10.2021 № 2153, на період дії карантину обов'язковим профілактичним щепленням від COVID-19 підлягають працівники:

1) центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;

2) місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;

3) закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.10.2021 № 1096, з 8 листопада керівники державних органів (державної служби), підприємств, установ та організацій мають забезпечити відсторонення від роботи працівників, щодо яких визначена обов’язковість профілактичних щеплень проти СOVID-19, і які відмовились або ухиляються від їх проведення. Виключенням є особи, які мають абсолютні протипоказання до проведення такого щеплення та надали відповідний медичний висновок. За відмову від відсторонення працівника, керівник заплатить штраф у розмірі 170 тис.грн.

Поділитись на Google Plus

Автор Редактор darnytskyi.com.ua

0 коментарі:

Дописати коментар